Lineage 2 to gra typu MMORPG, która powstała w 2003 roku i po dziś dzień cieszy się sporym zainteresowaniem. Posiada ogromny świat fantasy, w którym spotykają się tysiące graczy rywalizujących o bycie najlepszym.

Crossout to gra, która przeniesie Cię do post-apokaliptycznego świata gdzie będziesz musiał przetrwać. Tematyka gry jest prosta, buduj unikalne maszyny bojowe i jeździj nimi po polu bitwy jednocześnie niszcząc swoich wrogów.

War Thunder jest darmową grą MMO, w której wcielamy się w rolę żołnierza na polu bitwy z czasów drugiej wojny światowej. Gra jest o tyle ciekawa, że łączy ze sobą zarówno walki samolotów jak i innych pojazdów pancernych.

Star Conflict to gra, która przeniesie Cię w sam środek międzygwiezdnej wojny o dominację. Wygrywaj kosmicznej bitwy i zdobywaj dostęp do nowych jeszcze lepszych statków, które jeszcze bardziej umocnią twoją pozycję na polu walki.

World of tanks to gra, która szturmem podbiła serca graczy i wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Świetna, taktyczna i dynamiczna rozgrywka sprawia, że w tą grę chcą grać tysiące graczy na całym świecie.

 

 

Warframe to gra, która przenosi nas do świata science-fiction. Aby stawić czoło tamtejszym wrogom wcielamy się w postać wojownika z dalekiej przyszłości i rozwijamy go, oraz ulepszamy nasz ekwipunek.

World of Warships to gra, która będzie od nas wymagać zarówno myślenia jak i zręczności. Zdobywaj i ulepszaj swoje statki, a następnie walcz nimi na wielkim oceanicznym polu bitwy i pokonuj innych graczy.