Total War: Arena jest darmową grą strategiczną. Polega na budowaniu swojego imperium poprzez walki z innymi jednocześnie wcielając się w typowego bohatera z zamierzchłych czasów.

Imperia Online to klasyczna gra strategiczna osadzona w czasach średniowiecza. Polega na rozbudowie swojej średniowiecznej osady, zbieraniu surowców, podbojach i walce z przeciwnikami.

Łowcy Zombi: Apokalipsa to gra, która przenosi gracza w centrum apokaliptycznego świata zombi. Naszym głównym zadaniem jest walka, zdobywanie pożywienia, ekwipunku oraz przetrwanie.

Forge of Empires jest grą strategiczną, która polega na budowie a następnie rozwijaniu własnego miasta na przestrzeni dziejów. Twórz coraz to lepsze budowle, ulepszaj armię i pokonuj swoich rywali.

Władcy Smoków to gra, która przeniesie Cię w cudowny świat fantasy. Świat pełen przygód, smoków, elfów i orków. Zbuduj wielkie miasto, stwórz potężną armię, zwerbuj do siebie największych bohaterów i walcz.

 

 

Vikings: War of Clans to gra strategiczna, która przeniesie Cię prosto w niebezpieczny świat Wikingów. Jest to doskonała gra dla osób, którzy lubią planować, podbijać i udowadniać swoją potęgę graczom z całego świata.

My little farmies to gra, w której wcielamy się w właściciela farmy. Naszym zadaniem jest uprawa roli, wznoszenie budowli i handel z innymi farmerami. Oprócz tego będziesz miał mnóstwo ciekawych zadań.

Throne: Kingdom of War to gra strategiczna, która przenosi gracza do średniowiecznej scenerii. Zbierz armię, zdobywaj zasoby, wykonuj zadania, walcz i wygraj. Możesz to robić samemu albo przyłączyć się do sojuszników.

Rail Nation to gra, która pozwala nam tworzyć nasze własne kolejowe imperium. Wszystko zaczyna się od małego kolejowego przedsiębiorstwa, w którym gracz wciela się w jego menadżera.

Charm Farm to gra, która przenosi gracza prosto do magicznego świata fantazji. Twoim zadaniem będzie zbudowanie magicznej farmy od podstaw. Pomogą Ci w tym przeróżne sympatyczne stworki.

 

 

Khan Wars to gra, która przeniesie Cię w centrum średniowiecznej akcji. Rozwijaj swoją postać, ulepszaj budynki i rywalizuj z innymi graczami. Dołącz do innych graczy i poznaj smak prawdziwej walki.

Rycerze i księżniczki to gra przygodowa, w której gracz wciela się w rycerza lub księżniczkę. Celem gracza jest zostanie władcą godnym swojego królestwa, a droga jaką musi przebyć jest zależna od wcześniej dokonanego wyboru.

Pogromcy to niesamowita gra pełna przygód w świecie fantasy.  Stwórz bohatera, walcz z potworami i rywalizuj z innymi graczami. Wspólne wyprawy, bitwy i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie.

Odlotowe wieżowce to gra, w której celem jest zbudowanie najlepszego wieżowca pod względem wielkości i funkcjonalności. Aby to zrobić musimy posiadać odpowiednią ilość środków pieniężnych.

Klondlike to gra przygodowa o młodym podróżniku, który wyrusza w podróż aby odnaleźć swojego zaginionego ojca. Czeka nas po drodze mnóstwo zadań i wiele pełnych wrażeń przygód, które musisz przeżyć.

 

 

Mistrzowie Żywiołów to gra karciana z domieszką klimatu fantasy. Celem gracza jest zbudowanie mocnej tali kart, ciągłe jej ulepszanie i rywalizacja z innymi. Gra jest ciekawa i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy.

Wojna Tytanów to gra, która łączy w sobie elementy gier strategicznych, wojennych i przygodowych. Gracz musi stanąć po stronie jednego z dwóch zwaśnionych rodów i walczyć o zwycięstwo.

Niesamowite Zwierzaki to gra stworzona z myślą o pasjonatach zwierzaków domowych. Celem gracza jest dbanie o swojego pupila, czyli karmienie, zabawienie i ubieranie. W grę można grać również na telefonie.

Cargo Tycoon jest grą o prowadzeniu własnej firmy transportowej. Gracz wciela się w właściciela takiego przedsiębiorstwa i musi je rozwijać. Jest to gra strategiczna, która wymaga dobrego podejmowania decyzji.

Czołgi to typowa gra strategiczna. Planuj, wykonuj misje, ulepszaj swój sprzęt, wybieraj z pośród wielu dostępnych czołgów i pokonuj wroga. Głównym elementem gry jest taktyka, bez tego nie wygrasz.

 

 

League of Angels 3 jest kontynuacją dobrze znanej gry prosto ze świata fantasy. Rozwijaj swoich bohaterów, stwórz własną armię i rywalizuj z innymi graczami o specjalne tytuły oraz niesamowite nagrody.

Wolni Farmerzy to jedna z najstarszych gier o rozwijaniu swojej farmy. Gracz wciela się w rolę farmera, którego celem jest prowadzenie i ulepszanie swojego gospodarstwa. Jest to gra typu od zera do milionera.

SAO's Legend to gra, która przeniesie Cię w magiczny świat pełny przygód. Wykonuj zadania, ulepszaj swoją postać i bierz udział w ciekawych pojedynkach. Co więcej gra nie wymaga pobierania, można grać w przeglądarce.

Bleach Online to przygodowa gra oparta na kultowej mandze i anime Bleach. Kierowana głównie dla fanów tego serialu, którzy mogą tu spotkać znanych im bohaterów tej mangi oraz przeżyć niezapomnianą przygodę.